jak wzmocnić rzęsy
Jak wzmocnić rzęsy?

Przyczyn osłabienia rzęs jest wiele. Ich łamliwości i wypadaniu mogą sprzyjać zła dieta, nieodpowiednie kosmetyki, przedłużanie włosków, a nawet czynniki genetyczne. Jeśli twoje rzęsy są słabe i łamliwe, zadbaj o to, aby przywrócić je do formy. Oto kilka prostych rad jak wzmocnić rzęsy.

Czytaj więcej

metody przedłużania rzęs
Naturalne metody przedłużania rzęs

Krótkie, rzadkie i blade rzęsy to problem wielu kobiet. Podkreślenie słabych włosków to nie lada wyzwanie, a efekt, który można osiągnąć za pomocą maskary, zwykle jest niezadowalający. Często rozwiązaniem jest uzupełnienie i wydłużenie rzęs sztucznymi włoskami. Można też poprawić ich stan za pomocą odżywki. Przedstawiamy wady i zalety najpopularniejszych metod przedłużania rzęs.

Czytaj więcej

jak tuszować rzęsy
Jak tuszować rzęsy, aby odmłodzić spojrzenie?

Nakładanie maskary to ostatnia czynność, którą wykonuje się podczas makijażu. Z pozoru wszystko wydaje się proste, jednak dla uzyskania dobrych efektów, należy przestrzegać kilku zasad. Podpowiadamy, jak tuszować rzęsy, aby podkreślić oko i odmłodzić spojrzenie.

Czytaj więcej

zagęszczanie rzęs
Zagęszczanie rzęs

Dlaczego niektóre z nas naturalnie mogą poszczycić się gęstymi, uwodzicielskimi rzęsami, a inne stale muszą maskować słabe osłabione włoski? Czy to tylko sprawka natury? Rzeczywiście, z pewnością część kobiet zawdzięcza piękną oprawę oczu dobrym genom, jednak wiele z nich po prostu wie jak zadbać o rzęsy.

Czytaj więcej

piękne rzęsy
8 sprawdzonych sposobów na piękne rzęsy

Oczy są zwierciadłem duszy. Nic dziwnego, że każda kobieta dba o ich oprawę. Długie, gęste, wytuszowane rzęsy są wyznacznikiem atrakcyjności, dodają uroku twarzy i są zwieńczeniem perfekcyjnego makijażu. Czy wiesz jak o nie zadbać? Przedstawiamy 8 sprawdzonych sposobów na piękne rzęsy.
Czytaj więcej

przedłużanie rzęs
Przedłużanie rzęs

Chciałabyś mieć długie, piękne rzęsy, podkreślające hipnotyzujące spojrzenie? Każda kobieta marzy o oprawie oka wprost z reklamy tuszu do rzęs. Niestety włoski wielu z nas są słabe i nawet po umalowaniu nie prezentują się zbyt efektownie. Podpowiadamy, jak przedłużyć rzęsy, tak aby efekt wyglądał naturalnie.

Czytaj więcej