Najlepsze Odżywki Do Rzęs

Pierwszy Niezależny Ranking

Ranking powstał w oparciu o opinie znalezione w Internecie oraz na podstawie indywidualnych doświadczeń kobiet, pragnących wzmocnić rzęsy oraz zadbać o ich odpowiednią pielęgancję i długość.

Oceny poszczególnych odżywek zostały dobrane na podstawie szczegółowych kryteriów. Do współpracy zaprosiliśmy kobiety, które są autorami wielu opiniotwórczych publikacji z zakresu kosmetologii oraz dermatologii.

Dzięki naszemu rankingowi masz pewność, że podejmiesz słuszną decyzję i dokonasz właściwego wyboru najlepszej dla siebie oraz przede wszystkim skutecznej odżywki do rzęs. Nie wskazujemy w tym momencie konkretnego serum, aby zachować niezależność. Podejmij decyzję na podstawie ocen i komentarzy wśród 5 wyróżnionych przez nas odżywek cieszących się największą popularnością i zaufaniem wśród kobiet.

porost rzęs

Zapewnij sobie intensywne przedłużanie rzęs

Jeśli chcesz mieć długie, mocne i zadbane rzęsy – pomyśl o ich odpowiednim stopniu nawilżenia, wybierając właściwą odżywkę do rzęs, która przyspieszy i wydłuży fazę wzrostu rzęs oraz odnowi ich strukturę, zwiększając jednocześnie elastyczność. Właściwa odżywka do rzęs ma działanie andyoksydacyjne, dzięki czemu nawilża i regeneruje oraz działa stymulująco na mieszki włosowe.

serum do rzęs

Czy wiesz ile rzęs wypada każdego dnia?

Jak podają specjaliści, na górnej powiece rośnie przeciętnie 150–200 rzęs, na dolnej – 50–150. Ułożone są w dwóch lub trzech rzędach, chociaż „na oko” tego nie widać. Włoski powieki górnej osiągają długość 8–12 milimetrów, natomiast powieki dolnej – 6–8 milimetrów. Normą jest wypadanie 1, 2 rzęs dziennie. Jeśli wypada ich więcej lub wypadają kępkami, zgłoś się niezwłocznie do dermatologa.